Bóle u dołu brzucha u 32-latki

mam bóle u dołu brzucha jakby jelita, mialam robiona kolonoskopie i szereg innych badań tak jak usg j brzusznej bad. krwi moczu i nic nie wykazaly gastrolog nie wie co to. Caly czas jestem na srodkach przeciwbólowych dodam jeszcze ze u ginekologa tez byłam i ok co jeszce mozna zrobic aby wyszlo co mi jest????help

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza urologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.