Bolesność kręgosłupa w części piersiowej
Witam. Mam ból na plecach na poziomie klatki piersiowej, tak jakby plecy przykleiły się do kręgosłupa. Miałam robione RTG kręgosłupa piersiowego. Na zdjęciach przeglądowych kręgosłupa piersiowego stwierdza się drobne zmiany zwyrodnieniowe na krawędziach trzonów kręgów, odrostowanie fizjologicznej lordozy oraz prawostronne wygięcie osi kręgosłupa. Co mam robić dalej w tym kierunku?

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proszę z wynikiem udać się do lekarza ortopedy, po badaniu oraz łącznej analizie RTG będzie można określić odpowiednie postępowanie.