Bolesność pleców a wynik MR
Witam Od dwóch lat mam bule pleców i ból po prawej stronie klatki piersiowej ciągnący po obojczyk. Częste spluwanie gęstej wydzieliny wynik MR kręgosłupa piersiowego. Pogłębienie fizjologicznych krzywizn kręgosłupa lordozy-kr.C oraz kyfozy kr.Th Na poziomie Th3/Th4, Th7/Th8 i Th9/Th10 widoczne wypukliny krążków międzykręgowych grzbietowo modelujący worek oponowy. W Th9/10zmiany bardziej wyraźne, zwężają dodatkowo prawy otwór między kręgowy w początkowym odcinku.

MĘŻCZYZNA, 48 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Niestety w powyższym opisie nie zadał Pan konkretnego pytania. Proponuję udać się do z powyższym wynikiem do lekarza go zlecającego. Na podstawie samego opisu nie można nic więcej powiedzieć.