Bolesność, pulsowanie w kolanie u 27-latka
Dzień dobry, Od 2-3 tygodni mam ból w kolanie, który czasem przechodzi na łydkę i okolicę mięśni nad kolanem, ale głównie skupia się w kolanie. Jest to tępy ból plus pieczenie. W maju robiłem rezonans kolana i nic nie wykazało, jedynie małe ubytki w chrząstce, ale lekarz powiedział, że to nie nadaje się na operację i dał mi teraz leki przeciwzapalne i na chrząstkę. Proszę o poradę, co robić...

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Bóle kręgosłupa
Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.
Szanowny Panie,
Sugeruję ponowna konsultacje u specjalisty ortopedy i rozważenie poszerzenia diagnostyki o USG.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu