Bolesny, powiększony brzuch i duży wzrost wagi u 19-latki

Witam, mam problem Przez ten tydzień jadłam aż: 4 hamburgery 8 paczek chipsów 3 paczki żelków 6 naleśników 5 litrów Pepsi 9 paczek popcornu Przed wczoraj dopadł mnie wielki ból brzucha. Mój brzuch jest strasznie duży, skóra jest okropnie rozciągnięta, nie mogę spać na brzuchu. Gdy go dotknę to okropnie boli. A gdy stoję na wadze to ważę o 23 kilo więcej! (124 kg ważę obecnie). On mi odstaje na 20 cm w pasie mam 100 cm. Co robić?

Witam Panią,

Nie wyobrażam sobie jak mogla Pani pochłonąć takie ilości niezdrowych produktów w jeden tydzień... Jeżeli pojawiły się tak poważne dolegliwości proszę zgłosić się do lekarza.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk