Brak akceptacji przeszłości przez chłopaka

Witam mam problem z chlopakiem, który nie akceptuje mojej przeszłości. Poznał ją zanim byliśmy razem i mu nie przeszladzała, teraz co chwile mi ją wygaduje , powiedział że nie wierzy że go kocham . Miałam 4 chlopakow przed nim seksualnych a mam 22 lata i on twierdzi że sie nie szanowałam, ostatnio ciagle mnie poniża , że byłam dupodajką itp,. mowi ze dla niego to chore i nie radzi sobie z tym. Co ja mam zrobić? czasami wszystko jest normalne a zaraz potem nie chce mnie dotnkąć. Co mam zrobić?

Jeśli wcześniej mu to nie przeszkadzało, nie miało takiego znaczenia, to istotne jest, co się zmieniło? Być może jest to rodzaj pretekstu lub wymówki związany z trudnościami w relacji. Może także być tak, ze gdy minęło zakochanie doszły do głosu kompleksy, lęk (np przed porównaniem) u partnera czy emocjonalne konflikty związane z seksualnością (wcześniej niewidoczne przez zakochanie). Niezależnie jednak od przyczyn, warto postawić granice i nie pozwolić się poniżać. To były Pani wybory, za które bierze Pani odpowiedzialność, ale nie ma Pani możliwości ich zmiany. Partner może zdecydować- czy akceptuje Panią taka, jaka Pani jest, czy tez jest to dla niego zbyt trudne i niemożliwe. Zachęcam do szczerej rozmowy, powiedzenia o uczuciach, emocjach związanych z ta sytuacją i zachowaniem chłopaka, Pani oczekiwaniach i potrzebach. Zapytaniem chłopaka o to samo i próba wypracowania wspólnego rozwiązania, który pozwoli Państwu funkcjonować jako para lub godnie się rozstać.