Brak ochoty na spotkania ze znajomymi, uczucie smutku i niska samoocena u 45-latki

Witam Chodzę ciągle smutna, nic mnie nie cieszy, nic mi się nie chce. Nie mam ochoty na spotkania ze znajomymi, nie potrafię zmotywować się do sprzątania, czytania, jazdy rowerem.Czuję się zmęczona, nieładna i niepewna. Samodzielność, z której kiedyś byłam dumna zaczęła mnie drażnić i irytować. Kiedyś bardzo aktywna kobieta, dziś ograniczona do tego co muszę zrobić z racji obowiązków. Ale mój stan smutku, wyciszenia i niechęci do wszystkiego i wszystkich zaczyna mnie przerażać. Co z tym zrobic?

Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry lub psychologa, można to zrobić w ramach NFZ w najbliższej Poradni Zdrowia Psychicznego. Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Proszę skorzystać z osobistej konsultacji u psychoterapeuty, który po zbadaniu, określi najlepszą drogę postępowania.