Brak pęcherzyków podczas występowania śluzu
witam, Panie doktorze, oststnio gdy pojawia się śluz robię wtedy usg dopochwowe. okazało się ,że w tym czasie w jajnikach a ni w jajowodach nie ma pęcherzyków. czy to normalne?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisana sytuacja jest możliwa. W razie wątpliwości proszę udać się naw wizytę do specjalisty ginekologa.