Brak poprawy po kuracji na grzybicę gardła

Witam. Blisko 2 tygodnie temu laryngolog zdiagnozował u mnie grzybicę gardła po przebytej grypie i wziętych antybiotykach. Zapisał mi nystatynę w tabletkach 2x dziennie rano i wieczorem po jednej. Kazał mi przyjść po około 10-ciu dniach od końca kuracji, aby zrobić wymaz i sprawdzić, czy wszystko jest już ok. Niestety, ale skończyłem kurację i nie widzę żadnej poprawy w jamie ustnej, wizytę mam dopiero 23.07 i nie wiem, co robić w takiej sytuacji. Czy brać inne leki do tego czasu, iść prywatnie?

Na grypę nie bierze się antybiotyków. potem są takie skutki. doktor popsuł niech doktor naprawi. Nystatynę bierze się 4 razy dziennie ale ona i tak działa tylko miejscowo, nie wchłania się z przewodu pokarmowego. Nie tędy droga. Daj spokój, grzybica poantybiotykowa często przechodzi sama.