Brak skupienie, problem z nauką

Witam. Podejrzewam że dostałem lekkiego udaru. 3 lata temu całe wakacje grałem przed ekranem 8 godzin dziennie. Potem pierwszy dzień szkoły:tragedia, nie dało się ze mną jednego zdania przedyskutować nie potrafiłem niczego obliczyć jednym słowem: z mądrego silnego chłopaka stałem się ofiarą, i tak przez miesiąc. Teraz objawy trochę minęły ale nadal mam podobne problemy. Nie potrafie się uczyć dłużej niż 5 minut bo zaczyna mnie mdlić. To był udar czy może jakaś inna choroba?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Ciebie objawy rzeczywiście wymagają diagnostyki. Jednakże prawdopodobieństwo, że objawy są wynikiem chorób naczyniowych jest znikome. Przede wszystkim porozmawiaj o tym z rodzicami, a następnie wspólnie udajcie się do lekarza w celu wykonanie podstawowych badań diagnostycznych. Być może wskazana będzie także konsultacja psychologiczna.

Witam Serdecznie,

Proszę zacząć od wstępnej konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, który podejmie decyzje w kierunku diagnostycznym, by optymalnie pomóc Panu.

Życzę Panu radości i dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej