Ciąża liczona od ostatniej miesiączki

Jestem w ciązy według badan usg jest to 8 tydzień,chciałabym znać date zapłodnienia ponieważ ciąza liczona jest od daty ostatniej miesiączki odejmuje sie dwa tygonie i mniej wiecej wychodzi data zapłodnienia w moim przypadku jest inaczej ponieważ prawdopodobnie zaszłam w ciąze w trakcie miesiączki.Ostatnią miesiączke miałam 8.02.2015 do 14.02.2015 mój cykl to 28 dni lecz nie zawsze, miesiączke mam nie reguralną.Uprawiałam sex w przedostatni dzień miesiączki,wiec kiedy doszło do zapłodnienia?

Lek. Tomasz Budlewski

Do zapłodnienia może dojść każdego dnia cyklu. Wg miesiączki powinien to być około 5 tydzień ciąży. Mogło być tak, że do zapłodnienia doszło jeszcze przed miesiączką. U nie wielkiej ilości kobiet zdarza się krwawienie w czasie ciąży w czasie i przypominające krwawienie miesiączkowe. Proponuję udać się do lekarza ginekologa.