Co jest powodem oddawania stolca co 4 dni u osoby stosującej Zdrovit Iacium Forte?

Witam, Mam pytanie mam 29 lat jestem sobą na wózku i moim problem jest że oddaje stolec co 4 dni. Czy to nie problem ? Przejmuję cały czas probiotyk Zdrovit lacium forte 20 kapsułek czy branie probiotyku szkodzi. Czekam na odp.

Lek. Wojciech Zygmunt

Z opisu wydaje się, że cierpi pan na przewlekłe zaparcie. Przede wszystkim polecam panu zwiększenie zawartości wody i błonnika w diecie. Polecam także zastosowanie leków zmiękczających stolec (preparaty zawierające dokuzan sodu lub dokuzan wapnia). Pozdrawiam.