Co mogą oznaczać białe krostki na czubku języka?

Witam, dziś rano wyskoczyły mi na czubku języka 4 białe krostki. Co mam zrobić co to jest ? Boli

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam udać się do lekarza rodzinnego, w celu obejrzenia zmiany. Nie ma możliwości jednoznacznego odpowiedzenia na pytanie bez obejrzenia zmiany. Nawet po jej obejrzeniu i zebraniu dokładnego wywiadu nie jest to łatwe. Pozdrawiam i życzę zdrowia.