Co może oznaczać ból samej końcówki języka?

Witam, W czasie snu, nagle budzę się i czuje kołujący ból samej końcówki języka, dzieje się tak co 2 dzień. Ból mija po chwili, ale jak zębami go ruszam czuje delikatny ból, ale sam przestaje boleć. Bardzo dziwna rzecz.

Może masz Bruksizm czyli zgrzytanie zębami i przygryzanie języka w trakcie snu, może masz bezdechy nocne . Może masz niedrożny nos w przebiegu skrzywionej przegrody nosowej? Nie wiem. Przyjedź.