Co może znaczyć ból koło ucha przy połykaniu i zmiana na języku?

witam mam od 3 dni jak połykam boli mnie z prawej strony szyji i koło ucha pod uchem i nad uchem z tej i tej stony mam porażenie nerwu twarzowego i miesiąc temu zauważyłem zmiane na języku zboku jakby takie wgniecienie co to może być dodam zdjęcie prosze obejrzeć i ocenić bardzo prosze ? czy mam się martwić czy nie potrzebnie panikuje jedna osoba mnie nastraszyła ze coś poważnego co to może być http://www.forumginekologiczne.pl/forum/co-to-moze-byc-na-jezyku-prosze-o-pomoc-czy-to-rak/watek/1468334/1

Język to pestka. Chciał bym coś więcej wiedzieć o Twoim porażeniu nerwu twarzowego. Może to półpasiec uszny, który wymaga szybkiego i intensywnego leczenia aby to porażenie nie pozostało na zawsze.