Co może znaczyć utrzymujący się bol nogi po upadku?

Podczas upadku naciągnalem mięśnie lewej nogi uda i łydki Lekarz zalecił tabletki przeciwbólowe. Minęło już trzy tygodnie od upadku a noga wciąż potwornie boli. Najbardziej boli w nocy Proszę o poradę co mam robić. Mam 62 lata.

Powinien Pan odwiedzić ortopedę, warto wykonać badanie obrazowe tkanek miękkich i ocenić do jakiego uszkodzenia doszło. Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.