Co oznacza, jeśli mam ból i pieczenie w prawym jajniku?
Witam, bardzo proszę o poradę, mam ból i pieczenie w prawym jajniku, przyjmuje leki hormonalne na trądzik, oraz co jakiś czas mam luźne stolec, ból umiejscowiony jest tylko w prawym jajniku, usg nic nie wykazało, ginekolog twierdzi ze nic się nie dzieje co mam zrobić?są to uciążliwe bóle a jak zbliża sie miesiączka jest jeszcze gorzej

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Sugeruję skonsultowanie problemu z drugim ginekologiem, który Panią zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu.