Co oznacza moje zdjęcie klatki piersiowej?

Witam. Dzisiaj odebrałem swoje wyniki, niew iem czy mam się martwić czy nie, wizytę u rodzinnej dopiero w przyszłym tygodniu. Zdjęcie klatki piersiowej p-a Widoczne pola plucje bez zmian ogniskowych. Sylwetka serca w normie. Miernie poszerzony cień lewej wnęki płuc ej. Przy badaniu krwi wyszło mi crp 7,5 a norma do 5

Witam..Wnęka może być poszerzona z powodów naczyniowych lub np. powiększonego węzła chłonnego.Trudno zdalnie się wypowiedzieć co jest przyczyną u Pana.CRP jest nieznacznie podwyzszone.Może była jakas infekcja dróg oddechowych.Nic Pan o tym nie pisze,ale z jakiegos powodu zdjęcie wykonywano.