Co oznacza układ komorowy symetryczny nieco poszerzony?
Witam czy jest się czym martwić bo w opisie USG jest układ komorowy symetryczny nieco poszerzony,nieprzemieszczony .obecna cysta przegrody przezroczystej pozostałe rzeczy Pisze że prawidłowe

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
W opisie badania nie ma niepokojących objawów. Obecność cysty przegrody przezroczystej jest często wykrywanym znaleziskiem i najczęściej nie wiąże się z żadnymi problemami. Wynik powinien ocenić lekarz zlecający badanie. Pozdrawiam!