Co oznacza USG piersi 35-latki?
witam mam 35 lat proszę o interpretację wyniku badań usg piersi.W PP na godz 11 hipoechogeniczny obszar o gładkim zarysie zewn.,wlk 7x4mm-tu.bening.susp.W KGZ PL kilka torbieli wlk do 5mm.Co mam dalej robić z tym wynikiem czy udać sie do lekarza dziękuje

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wynik sugeruje zmianę łagodną w piersiach. Powinien być oceniony przez Pani lekarza, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!