Co oznacza wynik badania RTG kręgosłupa i jelit?
Szanowni Państwo Bardzo proszę o wyjaśnienie mi wyniku badania rtg- kątowe ustawienie kości ogonowej względem kości krzyżowej- stan po złamaniu? (nic mi o takowym nie wiadomo) oraz Poziomy płynu w pętlach jelita grubego budzą podejrzenie podniedrożności . Moje problemy gastryczne nie są zbyt uciążliwe (ostatnio po przebudzeniu odczuwam posmak żółci w ustach, który ustępuje po wypiciu wody) Chciałabym widzieć czym grozi taki stan. Z góry dziękuje za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam

KOBIETA, 57 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Koniecznie bezpośrednie badanie lekarskie i łączna interpretacja z powyższymi wynikami. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyzsze badanie