Co oznacza wynik RTG kręgosłupa 43-latka?
Witam robiłem rtg kręgosłupa L/S opis spina bifida s1 : Przewerzenie krążka miedzy kręgowego i obiawy dyskopati na poziomie L5 S1 zatarciem zarysów bierznychz zaostrzenia na krawędziach tylnych trzonów L co mi jest czy to coś poważnego mężczyzna 42lata byłem u neurologa i nic mi nie powiedział tyle ze nadwyrezyłem chory kręgosłup miałem problem z nogami mięśniami tylnych łud jak by skurcze

MĘŻCZYZNA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Wynik ten proszę skonsultować z lekarzem, który zlecił to badanie.