Co oznacza wynik USG miednicy?
Witam, u mojej 3 letniej corki w opisie badania usg widnieje: "w miednicy w rzucie kosci krzyzowej guzicznej widoczny jest obszar hipoechogenny o wymiatach3.3x2.4 cm niejednorodny - obraz nie jest jednoznaczny moze odpowiadac obecnosci petli jelita". Zalecono kontrolne usg z 7 dni po lepszym przygotowaniu dziecka. Niestety tak sie zestresowalam tym badaniem,ze kompletnie nie pamietam , co doktor do mnie mowila. Bede bardzo wdzieczna za komentarz.

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Klaudia Kuśmierczuk
74 poziom zaufania
Dziecko przede wszystkim powinno być na czczo. Dzień wcześniej normalna dieta, lekkostrawna.