Co oznacza wynik USG tarczycy u 35-latki?

Witam, proszę o opinie. Mam 35 lat i na usg tarczycy wyszlo że jest prawidlowo położona , płat prawy (4,3 cm )3 a lewy (2,4 cm)3 . Grubosc cieśni 2,5 -3 mm. Czy wielkosc tarczycy ma znaczenie ?? Czy powonnam robić dalsze badania?? Bede wdzieczna za opinie.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. A z jakiego powodu było wykonywane to USG. Radziłbym skonsultować się z lekarzem, który zlecił to badanie.