Co powoduje bóle po środku pleców?

Mam ból w jednym miejscu po środku pleców z prawej strony. Szczególnie odczuwalny w nocy przy przekręcaniu. Można to porównać do rany pourazowej która boli podczas jakiegokolwie ruchu. Miejsce to masował osteopata bo miałam bardzo napięte mięśnie i bóle pleców. Czy to normalne żeby ten punkt bolał aż tak bardzo po rozmasowaniu?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.