Co powoduje uczucie prądu w stopie?

Witam. Niestety nie bardzo po drodze jest mi w tym momencie do lekarza a mam dość niepokojącą, a na pewno bardzo irytujaca dolegliwość. Otóż przez lewą stopę mniej więcej w prostej linii od kostki do drugiego palca od lewej przechodzi mnie dziwny prąd. Wystarczy że dotknę lub podrapie się w tym miejscu i czuje taki mini skurcz w tym palcu. Co może być tego przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na podłoże zaburzeń nerwów . Wskazana wizyta u neurologa a najpierw u lekarza rodzinnego