Co robić, bo mężczyzna odsuwa się ode mnie

Witam. Od dwóch miesięcy spotykam sie z facetem, do tej pory było wszystko w porządku, przyjeżdzał, pisał, dzwonił... nagle zauważyłam że tego kontaktu z jego strony jest coraz mniej. wiedziałam ze chce wyjechac na kilka dni, myslałam że przed tym mnie odwiedzi, ale stwierdził ze nie może, bo ma nieciekawa sytuacje w domu. Zapytałam czy chce się jeszcze spotykac ze mna czy sie żegnamy, a on to, żebym dała mu czas na zastanowienie, bo nie może tego wszytkiego wyrzucic w jednej chwili. Co robić ??
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Poczekaj jakiś czas, tak jak sam Ci to zasugerował, a następnie spróbuj z nim porozmawiać - tylko rozmowa rozwiąże Twoje wątpliwości. Pamiętaj jednak, żeby nie zmuszać go do niej, gdyż to może spowodować jego wycofanie.
Pozdrawiam

Witam
Wnioskuję, że twój facet jest żonaty. Czy takie zachowanie mężczyzny twojego życia jest dla ciebie ok? On mówi jasno, ty nie słuchasz. Rodzina jest dla niego ważniejsza a ty prawdopodobnie byłaś przygodą. Myślę, że sama czujesz, jaka jest odpowiedż, Zaufaj sobie.
Pozdrawiam
Violetta Krause

Witam
Zadała Pani szczere, bezpośrednie i odważne pytanie. Gratuluję.
Dała Pani komunikat, że chce wiedzieć o co chodzi w Waszych relacjach i czy to ma sens, w świetle tego co Pani zauważyła, czyli ochłodzenia kontaktu.
Odpowiedź jednak żadna konkretna nie padła. Czekać też nie ma sensu w nieskończoność.
Proponuję w razie zwlekania czy najzwyczajniej "mataczenia" rzeczywistością dać limit czasowy, do którego jest Pani skłonna czekać. W przeciwnym wypadku, odpowiedz co do przyszłości waszego związku nasuwa się niestety sama.
Albo....albo. Czasami męską decyzję , trzeba podjąć za partnera i za siebie.
Pozdrawiam
Beata Jaszczak