Co znaczy takie częste wyobrażanie sobie czegoś?

Witam co to znaczy jak bardzo często nieświadomie coś wyobrażam sobie, dam przykład, siedzę na treningu syna i strzela gola wyobrażam sobie za chwilę że rodzic pyta się hal u syna że dobrze gra i talię dialogi w głowie, mam wiele lat nerwicę lękowa ale ten objaw zauważyłem od 3 tygodni częste w obrażanie sobie czegoś, przeróżne historię, miejsca zdarzenia i jak się złapie na tym to wiem ale tak potrafię się ciągle zamyslac

Witam Pana,

zalecana jest psychoterapia poznawczo - behawioralna jako forma pomocy i leczenia zaburzeń lękowych, równocześnie z farmakoterapią.
Pozdrawiam serdecznie, Bożena Waluś