Co zrobić, jeśli teściowa grozi i zastrasza?

Zostalam zastraszona ja i dxieci przez tesciowa i jej corke ktora wielokrotnie grozila mi i dzieciom po rozmowie tesciowej z policja nie zostalam wysmiana przez komendanta i kurator meza za to ze raz powiedzialam nie zostalam pozbawiona pradu a mezowi choc nic nie zrobil grozi odwiesxenie nie wiem co robic m niepelnosprawne dzieckio i powoli trace juz sily .Pozostali synowie narazie sa u mojej mamy i choc niema tam warunkow to nie chca wracac do do.
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłaby jak najszybsza przeprowadzka z daleka od teściowej. Proszę nie wdawać się z nią w żadne awantury, nie dawać się sprowokować jej zachowaniem, tylko odejść dla dobra swojego oraz Pani dzieci.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Nie wyrażać zgody na opisane prze Panią traktowanie przez Teściową i Córkę.
Może Pani skontaktować się telefonicznie z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej
np. w Krakowie (tel. 12 421 92 82) Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, gdzie bezpłatnie
i całodobowo uzyska Pani potrzebną pomoc i wskazówki co zrobić, po wstępnym rozpoznaniu Pani sprawy.

Życzę Pani powodzenia i odwagi,
irena.mielnik.madej@gmail.com