Codzienna senność w porze południowej

co zrobić gdy o codziennej w porze południowej sen nie daje mi normalnie funkcjonowac

Agnieszka Lipińska

Proszę się najpierw przebadać - w tym celu potrzebna jest wizyta u lekarza POZ. Wyniki mogą wskazać prawdopodobne przyczyny problemu i kroki zaradcze. Jeżeli jednak wyniki te będą w normie - wtedy można się zastanowić np. nad innym rozplanowaniem dnia pracy, wprowadzeniem przerw itp. w taki sposób, że będzie Pani wydatkować swoją energię w trakcie dnia w bardzo kontrolowany sposób. Pozdrawiam.