Częstotliwość wykonywania USG piersi u 26-letniej kobiety
Mam 26 lat, co ile powinnam wykonywać badanie USG piersi?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Jeśli jest pani zdrowa i nie ma żadnych zmian w piersiach to nie ma wskazań do profilaktycznego wykonywania USG w danych przedziałach czasowych. Polecam samobadanie raz w miesiącu, jeśli wtedy wyczuje Pani coś niepokojącego, jakieś zgrubienie lub guzek, konieczne będzie usg piersi.
Pozdrawiam