Czy lekarz ginekolog robiąc rutynowe badanie USG jest wstanie rozpoznać zespól Ashermana?
Czy lekarz ginekolog robiąc rutynowe badanie USG jest wstanie rozpoznać zespol Ashermana?

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Na rutynowym usg lekarz zauważy nieprawidłowości, ale by rozpoznać ten zespół potrzebne są dokładniejsze badania, np. histeroskopia.