Czy mam zmniejszyć dawkę Pregabaliny?

Mam zdiagnozowane zaburzenia lękowe, biorę pregabaline 2x75 i asertin 1x75. Z rana czuje się strasznie, mam ucisk po lewej stronie klatki piersiowej i ręki. Zastanawiam się czy rano nie biorę za dużo leków i żeby odstawic jedną dawkę pregabalin

Dzień dobry,

Wszelkie zmiany w farmakoterapii proszę konsultować z lekarzem prowadzącym.

Jeżeli opisane objawy występują wyłącznie po przebudzeniu, być może uda się je załagodzić z pomocą dobrego fizjoterapeuty (dysbalans mięśniowy to najczęstsza przyczyna takich dolegliwości). Jeśli ból występuje przez dłuższy okres, proszę powiadomić o tym swojego lekarza.