Czy mogę być pewna, że moja ciąża rozwija się prawidłowo?

Witam, według miesiączki powinnam być w 7mym tygodniu w ciąży, a według usg jest to około 4tydzien i 4dzien, dodam że niestety nie mam regularnej miesiączki, nieraz był miesiąc, gdzie czekałam 50dni na okres. Dodam że na badaniu usg jest crl wynosi 0.34cm a pęcherzyk płodowy 1.3cm. Czy jest wszystko w porządku? Czy ciąża rozwija się prawidlowo

Szanowna Pani, na podstawie opisu nie da się określić czy ciąża rozwija się prawidłowo. Jeśli lekarz prowadzący nie stwierdził nieprawidłowości to nie widzę powodu do niepokoju