Czy mogę dawać dziecku naprzemiennie 2 mleka?

Witam!Ostatnio podawałam 2,5 m dziecku Bebilon AR ze wzg.na ulewania. Teraz wprowadziłam na dzień Bebilon Pronutra( jest w miarę ok) a na noc AR. Czy mogę dawać naprzemiennie te 2 mleka? Po AR mały robił3-4 razy dziennie kupki, po wprowadz. Bebilonu Pronutra od 2 dni jeszcze nie zrobił żadnej. Dodam, że raz na jakiś czas przy posiłku strasznie się pręży, płacze i wierci się.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma przeciwwskazań, by łączyć wymienione mleka. Jeśli jednak dziecko nie ma już problemów z ulewaniem, może uda się zrezygnować z mleka Bebilon AR. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą pediatrą.