Czy moją wadę kręgosłupa można wyleczyć operacyjnie?

 od dwóch lat boli mnie kręgosłup w odcinku ledzwdziowym nie moge w nocy spac ,ciezko jest mi siedziec dłuzej niz godzinę. Lekarz rodziny dał mi skierowanie do neurologa który mnie wysłał na TK kręgosłupa. O to opis: Lordoza ledzwiowa zachowana prawidłowo,z prawidłowym ustawieniem kosci krzyzoweji mierna lewowypukłą skoliozą.Linie kregosłupowe równe ,bez załamań. Uwidocznione struktury kostne bez zmian ogniskowych i przebudowy kostnej. Wysokosc trzonów kręgowych prawidłowa.Krążki międzykregowe prwidłowej wysokosci z niewielkimi przepuklinami dyskowymi L3-L4,L4-L5,L5-S1 z ucisnieciem brzusznej powierzchni worka oponowego i korzeni nerwowych w otworach miedzykregowych.Struktury wewnetrznokanałowe niezmienione. Neurolog mi powiedziała ze kwalifikuje sie na rente i wysłała mnie do neurochirurga. Moje pytanie czy to da sie wyleczyc operacyjnie ? ja mam dopiero 25 lat... :(

Zmiany dość zaawansowane jak na młodą osobę, nie wiem jakie są ogólne dolegliwości z tym związane. Proszę iść do neurochirurga który podejmie decyzję co dalej robić.