Czy podejrzenia nerwicy są w moim przypadku słuszne?

Kłucie w potylicy Witam, mam 22 lata, od bodajże sierpnia tego roku z lewej strony głowy na dole mam co jakiś czas kilka razy dziennie uczucie jakby kłucia( jest to zawsze w tym samym miejscu). Nie boli mnie w tym czasie szyja, a tylko przechodzi to kłucie. Od jakiegoś czasu podejrzewa się u mnie nerwice. Miałam tez 3 lata temu rtg kregloslupa i wyszło skrzywienie prawostronne... z prawej zaś strony kręgosłupa jakieś 2 mies. temu tez tylko w tym samym miejscu miałam jakby uczucie przechodzenia prądu. Dodam, ze prowadzę mało aktywny tryb życia, dużo siedzący. Dzisiaj natomiast zauważyłam ze lekko mi zaczęła mrowiec lewa dłoń, było to chwilowe... tez miałam dość długo zimne stopy , ale to jest dość częste u mnie,gdyż jestem niskocisnieniowcem. Proszę o jakaś wskazówkę... wyobrażam sobie już najgorsze...

Dzień dobry, proszę zadbać o prawidłową postawę ciała podczas pracy przy komputerze. Wiele objawów które Pani wymieniła może wynikać z nadmiernych napięć mieśniowych, lub ich przeciążania. Proszę robić przerwy podczas pracy a także zadbać o codzienną porcję aktywności fizycznej np. yoga. Gdy to nie pomoże, proszę skonsultować się z psychologiem. Obecnie wielu specjalistów proponuje możliwość konsultacji online. Pozdrawiam serdecznie.