Czy powinnam iść na zwolnienie w przypadku złego samopoczucia w pracy?

Jest bardzo gorąco pracuje na hali produkcyjnej gdzie temperatura wynosi 36 stopni źle się czuję mam zapewniona wodę i wiatraki ale to nic nie daje dodam że muszę mieć odzież ochronna na sobie czy mogę iść na zwolnienie

Lek. Tomasz Budlewski

proszę udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więćej powiedzieć.