Czy są jakieś przeciwwskazania przez użycie kwasu?

Operacja nosa a kwas hialuronowy? Witam, poddałam się korekcie nosa kwasem hialuronowym, ponieważ mam sporego garbka oraz skrzywienie nosa, jednak za rok planuję operację nosa u chirurga. Czy są jakieś przeciwwskazania przez użycie kwasu? Proszę o wypowiedzenie się w każdej możliwej kwestii dotyczącej tego wątku, gdyż bardzo zależy mi na poddaniu się operacji

Szanowna Pani
W przypadku decydowania się na korektę nosa z garbkiem kwasem hialuronowym należy liczyć się z tym iż nos po korekcie będzie prostrzy ale większy. Zmiana taka nie zawsze jest akceptowana przez pacjentów.
Zabieg należy dostosowywać do proporcji twarzy i zasady estetycznego doboru wielkości poszczegölnych fragmentów twarzy.
Często lepszy efekt uzyskuje sie unosząc czubek nosa techniką toksyny botulinowej lub nici PDO.
Łączę wyrazy szacunku