Czy ta opuchlizna kostek i stóp może oznaczać coś poważnego?

Witam, Od dwóch dni mam mocno opuchnięte kostki I część stóp. W weekend bylo dużo wysiłku fizycznego A teraz są również bardzo wysokie temperatury. Czy jest to coś poważnego, czy może to tylko zmęczenie.

Witam. Proszę odpoczywać dużo z kończynami dolnymi położonymi powyżej poziomu serca, z podpartymi podudziami np. na poduszce na całej długości (nie punktowo). Jeśli obrzęk będzie się utrzymywał należy udać się do lekarza.