Czy w moim przypadku powinnam powtórzyć test bHCG?

Dziś mam 43 dzień cyklu, miesiączka spóźnia się już dwa tygodnie. Bhcg z krwi <1,2. USG dopochwowe nic nie wykryło. Moje cykle zazwyczaj są regularne 27-30 dni. Dostałam skierowanie na badania tarczycy i prolaktynę, którą mam wykonać między 3 a 6 dniem cyklu. W 31 dostałam globulkę dopochwową, ponieważ miałam infekcję bakteryjną. Co mam dalej zrobić? Czy powtórzyć bhcg?

Szanowna Pani, należy wykonać diagnostykę zaburzeń hormonalnych. Proszę więc wykonać badanie TSH i prolaktyny. Nie ma wskazań do powtórnego badania beta-hCG. Serdecznie pozdrawiam