Czy warto walczyć o osobę, która zmienia zdanie?

czy jak ktoś ciągle zmieniał zdanie np. raz tęskni, brakuje mu ciebie, chce z toba być.. nagle zmienia na to że nie chce być z tobą, że popsuło się przeze mnię bo nie bylo seksu to należy dalej starać się żeby ta osoba nie poszła na złą droge czy już należy się poddać?teraz pije, jezdzi na imprezy, pali a ze mną nie ma prawie nic kontaktu.warto walczyć czy odpuścić i niech się zabija w ten sposób skoro wymienił osobe na ktorej mu zależało?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Pytasz czy warto walczyć o kogoś, kto zmienia zdanie, kto wymienił osobę, na której mu zależało. Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy ta osoba również chce walczyć, czy nie przekreśliła wszystkiego i będzie chciała naprawić to co było złe. Sama wszystkiego nie zrobisz - odpowiedzialność za związek zawsze ponoszą obie strony.
Pozdrawiam