Depresyjna niewydolność oddechowa a spirometria

Witam, Proszę o informację czy depresyjną niewydolność oddechową widać na badaniu spirometrycznym. Przyjmuję leki uspokajające na nerwy i boję się iż dopadła mnie ta niewydolność. I czy żeby się nabawić tej niewydolności po lekach to trzeba przyjmować jakieś zawrotne ilości leków???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na diagnostykę niewydolności oddechowej składają się specyficzne objawy kliniczne oraz badania laboratoryjne (gazometria). W przypadku wystąpienia niepokojących objawów proszę udać się na wizytę do lekarza.