Dlaczego chłopak kłamał?

Moj chlopak jest kłamcą patologicznym i jestem już zmeczona tym ze nigdy do konca nie wiem czy mowi prawde czy kłamie ale ostatnio okazało sie że wcale nie jestem w jego typie. bardzo mi przykro bo wszedzie gdzie tylko pójdę dostaje mnóstwo komplementów na temat swojego wyglądu, podobam sie mężczyzną mam naturalnie ładna urode i zgrabne ciało a jemu podobają sie sztuczne dziewczyny, przykro mi boczuje sie teraz gorsza nieatrakcyjna i nie wiem czemu on sie o mnie starał skoro nie jestemjegotypem

Witam Panią. Po przeczytaniu Pani postu chcę przede wszystkim Panią zachęcić by zadbała Pani o siebie. Przeżyła Pani trudne doświadczenie. "Zainwestowała" Pani uczuciowo, czasowo w związek, który nie spełnił Pani oczekiwań ani potrzeb. Dociekanie intencji byłego chłopaka niesie ryzyko, że każda odpowiedź, którą Pani znajdzie będzie go usprawiedliwiała. Napisała Pani, że często kłamał a to bardzo mogło wpływać na Pani poczucie bezpieczeństwa. Dlatego twierdzę, że teraz jest najważniejsze odbudowanie swojego poczucia bezpieczeństwa i poczucia wartości. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Dzień Dobry Pani,

Z jakiegoś powodu Pani chłopakowi sprawia przyjemność wprowadzania Panią w niepewność i niepewne samopoczucie.

Zamiast skupiać się na tym, co mówi Pani partner, zachęcam Panią gorąco do rozmowy i pracy rozwojowej z psychologiem, żeby mogła Pani popracować nad swoją samooceną (warto - jest to inwestycja czasowa, finansowa i energetyczna na całe życie).

Albo skorzystać z warsztatu poczucia własnej wartości, asertywności, swoich potrzeb.

Życzę Pani przyjaźni z samą sobą,
Irena Mielnik-Madej