Dlaczego mam ten spadek energii?

Dzien dobry, od okolo miesiaca zauwazylam u siebie dosyc mocne problemy z koncentracja, pamiecia oraz ogolnym sampoouczuciem, w tym duzy spadek energii witalnej. Okolo dwa lata temu robilam badania tarczycy i wyszly delikatne ponizej normy, dodatkowo przy usg tarczyca byla lekko przyciemniona, lekarz podejrzewal hassimoto ale przy powtorzeniu badan po okolo miesiacu wszystko bylo juz w porzadku. Czy wyzej opisae objawy moga miec zwazek z tarczyca czy przyczyn lepiej szukac w czyms innym?

Dzień dobry,

opisane objawy wymagają dokładnej diagnostyki laboratoryjnej u lekarza rodzinnego który po wykonaniu badania fizykalnego zleci odpowiednią diagnostykę a w razie nieprawidłowości zleci odpowiednią konsultacje do odpowiedniego specjalisty. Nic nie stoi na przeszkodzie odwiedzić dobrego dietetyka który również wykona badanie i zleci odpowiednie zalecenia żywieniowe.

Pozdrawiam