Dlaczego nie czuję zapachów?

Witam! Mam 19 lat i od początku brania leku od tarczycy , bo mam Hashimoto tzn. od roku straciłam węch, w ogóle nic nie czuję . Chciałam się zapytać od czego może tak być, czy to są jakieś zmiany w mózgu, że w ogóle nie czuję zapachów? Proszę o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja ze swoim lekarzem - laryngologiem. Objawy jakie Pani zgłasza nie są charakterystyczne w tej jednostce chorobowej.