Duża torbiel pajęczynówki, dochodząca do wielkości 45 x 24 mm, przesunięta bardziej na stronę lewą
Badanie MR kręgosłupa C część druga- Otwory miedzykręgowe wolne. Stawy miedzykregowe prawidłowe. Zmian obrzękowych w zakresie struktur kostynch kręgosłupa szyjnego nie uwidoczniono. W zakresie struktur podnamiotowych pomiędzy półkulami móźdzku zwraca uwagę duża torbiel pajęczynówki,dochodząca do wielkości 45 x 24 mm,przesunięta bardziej na stronę lewą. Czy wierzyć opisowi badania ? jeżeli tak to co z tym dalej zrobić? z góry dziękuje

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Proszę udać się na wizytę do specjalisty neurochirurga, który oceni wynik badania w oparciu o występujące objawy oraz wyniki innych badań dodatkowych.