Duży pourazowy obrzęk szpiku kostnego kłykcia bocznego kości udowej
Witam!!! otrzymałam wynik badania rezonansu stawu kolanowego lewego.Proszę o wyjaśnienie mi tego wyniku. Duży pourazowy obrzęk szpiku kostnego kłykcia bocznego kości udowej, w okolicy obrzęku uszkodzenie struktury wewnętrznej łękotki bocznej- pozioma szczelina pęknięcie niedochodzące do powierzchni stawowych-uszkodzenie drugiego stopnia.

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy. Być może konieczne będzie wdrożenie leczenia operacyjnego.