Guzek na lewym płacie tarczycy a operacja

Witam Proszę o interpretacje wyniku biopsji tarczycy. Rozpoznanie:guzek na lewym płacie wielkości ok. 7mm. Mam stwierdzoną niedoczynność tarczycy tzw. chorobę Hashimoto. Biorę Euthyrox 88 . Opis biopsji: Krew, skąpy koloid i nieliczne grupy tyreocytów i fragmenty tkanki łącznej. Rozmaz ubogokomórkowy. Moje pytanie: czy guzka trzeba usunąć? Dziękuję i czekam na odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie jest to bezwzględnie konieczne w tym momencie, gdyż na chwilę obecną nie ma cech zmiany nowotwowej złośliwej.