Interpretacja zdjęcia RTG kręgosłupa lędźwiowego
Proszę o interpretacje zdjęcia kregosłupa lędzwiowegop-ai boczne :niewielkie obnizenie k-m l-3,l-4i l-5-s1-podejrzenie dyDrobne zmiany o typie spondysolis deformans.Esowata skolioza. Aorta brzuszna ze zwapnieniami w ścianie.

KOBIETA, 55 LAT ponad rok temu
Bóle kręgosłupa
Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.
Witam serdecznie,
Wyniki świadczy o skoliozie, zmianach zwyrodnieniowych. Wskazana konsultacja z lekarzem zlecajacym badanie lub ortopedą.
Pozdrawiam.